Eripakkumised Sinu tervise heaks

Sügis on käes ja Sinu tervis on meile endiselt väga tähtis.

Oleme välja valinud mõned teenused, mis on hetkel ajakohased ning mida meie töötervishoiu partnerite töötajad saavad soodsamalt. Ikka selleks, et aidata igaühel hoolida oma tervisest ja ennetada terviseriske.

Tellimisel kasuta koodi “HEBASÜGIS” – siis saad teenuse 10% soodsamalt.

Olge terved!

Sünnimärgiuuring aitab kiiresti ja lihtsalt saada hinnangu muret tekitavale sünnimärgile. Sünnimärgi muutused võivad olla esmaseks viiteks nahavähi tekkimisele. Nüüd, kus suvine jume on paljuski taandunud, on õige aeg kontrollida ega kena päevituse varjus mõni sünnimärk kontrolli alt pole väljunud.

Kasutame HeBA kliinikus unikaalset Dermtesti digitaalset teenust, mille suur eelis on see, et Sa ei pea pikalt nahaarsti järjekorras ootama, et oma murele esmast tagasisidet saada.

2.-3. nädalat pärast koroonaviiruse SARS-CoV-2 läbipõdemist või vaktsineerimise järgselt tekivad inimese verre viirusevastased IgG tüüpi antikehad.

IgG antikehade kvantitatiivse analüüsiga on võimalik tuvastada organismis tekkinud koroonaviiruse vastaste antikehade taset proovi andmise hetkel, mis näitab organismi vastureaktsiooni viirusele.

Vaata veel HeBA teenuseid

Personaalsed
tervisekontrollid

Koroonaviiruse
(Covid-19) testimine

Antigeeni kiirtest, PCR-test, antikehatest

Tänan! Sinu soov on edukalt edastatud.

Klõpsake siia et vorm sulgeda