HeBA terviseuuringud

Oleme pühendunud Sinu heaolule ning pakume kaasaegseid ja mugavaid terviseuuringuid, mis aitavad Sul olla teadlik oma tervisest.


Meie terviseuuringud pakuvad kiiret ja tõhusat viisi tervise jälgimiseks. Uuringud viiakse läbi kogenud spetsialistide poolt, tagades kiire tagasiside ja ohutu ning informatiivse protseduuri, mis aitab ennetada võimalikke terviseprobleeme juba varakult.

 

Sinu tervis on meie prioriteet!

Kõhu ja vaagnapiirkonna ultraheli

74 EUR

SUVINE SOODUSHIND 62.90 EUR

Kõhu ja vaagnapiirkonna ultraheliuuring on mitteinvasiivne ja valutu meetod siseorganite seisundi hindamiseks. Muutused kõhu piirkonna (maks, neerud, põrn, kõhunääre ja sapipõis) või vaagna piirkonna (kusepõis, emakas, eesnääre) võivad viidata erinevatele haigustele ja seisunditele.

Kõhu ultraheli abil saab avastada kasvajaid, põletikke ja muid patoloogiaid.

Uuring viiakse läbi spetsiaalse seadmega – ultraheliaparaadiga, mis kasutab kõrgsageduslikke helilaineid, et luua pilt siseorganitest. Protseduur kestab tavaliselt 15-30 minutit ja selle viib läbi kogenud ultrahelispetesialist.

Ultraheli eeliseks on see, et see on kiire, ohutu ja sellel pole vastunäidustusi. See annab olulist täiendavat informatsiooni näiteks vereproovi tulemustele või lisaks mõnele muule mittevisuaalsele protseduurile.

Sünnimärgiuuring

SOODUSHIND!
44 EUR esimene sünnimärk
+13 EUR iga lisanduv sünnimärk

Tavahind:
45 eur esimene sünnimärk
+17 eur iga järgmine sünnimärk

 

Sünnimärgiuuring aitab kiiresti ja lihtsalt saada hinnangu muret tekitavale sünnimärgile. Sünnimärgi muutused võivad olla esmaseks viiteks nahavähi tekkimisele. Palja silmaga ei ole võimalik aru saada, kas tegemist on healoomuliste või pahaloomuliste muutustega. 

Sünnimärgiuuring tehakse spetsiaalse kaameraga – dermatoskoobiga. See asetatakse sünnimärgi peale, et saada sobiva suurendusega ülitäpne pilt. Uuringu käigus tehakse pilt 1– 3 sünnimärgist ja tulemused saadetakse hindamiseks kogenud ja spetsiaalse koolituse läbinud nahaarstile. Vastuse saab 3 – 5 tööpäeva jooksul.

Dermtesti suur eelis on see, et Sa ei pea pikalt nahaarsti järjekorras ootama, et oma murele esmast tagasisidet saada.

Tänan! Sinu soov on edukalt edastatud.

Klõpsake siia et vorm sulgeda