HeBA teenused üksikisikule

Tervisekontroll

Tervisekontroll aitab juhtida tervist targalt ja täpselt

Tervisekontroll on väga oluline vahend oma tervise sihipäraseks juhtimiseks sõltumata vanusest või eesmärkidest. Tervisekontrollis tuleks käia regulaarselt – ainult nii saad teada, mis on hästi, mida saab parandada ja kuidas Sul juba läheb.

Tervisekontrolli põhjuseid võib olla erinevaid. HeBA kliinikus saab teha neid kõiki.

  • Töötajate tervisekontrolli nõutakse kõigilt ettevõtetelt seaduse alusel. Seda tehakse ainult töötervishoiu kliinikutes.
  • Huvi oma tervise vastu on järjest sagedasem põhjus, miks inimesed teevad erinevaid terviseauditeid või laborianalüüsidega tervisekontrolli pakette.
  • Mure tekkinud sümptomite või märgatud muutuste korral on samuti väga asjakohane põhjus leida sobiv lahendus õige tervisekontrolli abil.

Kõiki HeBA tervisekontrolle eristab asjaolu, et iga inimene saab selle tulemusena alati arsti poolt koostatud Sinu isikliku terviseplaani. See aitab Sul oma tervist juhtida.

Ainult analüüsitulemustest või otsusest “sobib tööle” jääb meie arvates väheks. Oleme Sinu tervisepartnerid igas olukorras ja alati olemas.

Töötajate tervisekontroll

Töötervishoiu kontrolli otsustab ja tellib Sinu tööandja. See põhineb ühelt poolt ettevõtte töökeskkonna riskianalüüsil ning samuti tööandja otsusel, kui ulatuslikult oma töötajate tervise juhtimisse ollakse valmis panustama.

  1. Kohustuslik baastervisekontroll viiakse läbi töökeskkonna ohuteguritest tingitud tervisemõjude selgitamiseks ja töötaja tööle sobivuse hindamiseks. Selle minimaalset ulatust reguleerivad erinevad riiklikud määrused.
    HeBA kliinikus teostatakse selleks vajalikud uuringud ja analüüsid iga konkreetse töötaja individuaalsetest  töökeskkonna riskidest ja tööülesannetest lähtuvalt.
  2. Põhjalikum tervisekontroll võib sisaldada täiendavaid uuringuid (koormustest, kehakoostise määramine, südame- või ultraheliuuringud) ning analüüse (vitamiinide ja mineraalide tase, neerude, maksa, kopsude seisund jms). See aitab täpseminija veelgi personaalsemalt hinnata, kui hea vorm ja vastupidavus on töötajatel ning milline on mikro- ja makrotasemel vitamiinide, hormoonide, mineraalainete tasakaal. See kõik on oluline tööga seotud füüsilise ja vaimse stressikoormusega hakkama saamiseks ilma tervist rikkumata.

Töötajate tervisekontroll on tööandja jaoks maksuvaba ning sellele ei rakendu spordi- ja tervisekulude maksuvaba piirmäär (100 eurot kvartalis). Inimesed on väga erinevad – põhjalikum tervisekontroll aitab paremini hinnata töötaja üldtervise seisundi ja konkreetse tööga seotud haigusriske.

Vaata HeBA töötervishoiu standardit.

Vaata ka HeBA teisi töötervishoiu teenuseid.

Töötajate tervisekontrolli näidispaketid

Baastervisekontroll

Koormustestiga tervisekontroll

Laiendatud analüüsipaketiga tervisekontroll

Individuaalsed terviseuaditid

Tänan! Sinu soov on edukalt edastatud.

Klõpsake siia et vorm sulgeda