Vaimse tervise õe visiit

PRICE 55 EUR

(45 minutes)

Vaimse tervise probleemid on sageli varjatud ning annavad meile märku kehaliste kaebusena. Vaimse tervise õe vastuvõtule on soovitav pöörduda juba siis, kui negatiivsed või häirunud tunded ja käitumine hakkavad segama igapäevaeluga toimetulekut.

Vaimse tervise õde viib vastuvõtul läbi esmase vaimse tervise hindamise ja terviseriskide analüüsi. Aitab välja selgitada edasisuunamise vajaduse ning teeb tihedalt koostööd pere- või töötervishoiuarsti, psühhiaatri ja psühholoogiga. Nõustab kliente ja nende lähedasi vaimse tervise küsimustes ja tervisekäitumise osas. Õpetab stressiga toimetulekuks, ärevuse ja pingete leevendamiseks erinevaid hingamisharjutusi ja lõdvestustehnikad. Nõustab klienti uneprobleemide korral. Motiveerib ja toetab klienti raviteekonnal.

Vaimse tervise õe vastuvõtule on oodatud kõik täiskasvanud inimesed, kes tunnevad, et vajavad lähtuvalt oma terviseseisundist abi ja tuge.

HeBA vaimse tervise õde on Rhoda Vaiksaar RN, MA

Rhoda on lõpetanud 2012. aastal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õenduse erialal ning 2020. aastal omandanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis Terviseteaduse magistrikraadi vaimse tervise õe spetsialiseerumisega. Samuti on ta läbinud kognitiiv-käitumisteraapia algkoolituse. Rhoda on töötanud 8 aastat unekeskuses uneõena ja õendusjuhina. Aastate jooksul on täiendanud ennast mitmetel unemeditsiini täiendkoolitustel ja seminaridel Eestis ja välismaal; viinud läbi uneteemalisi loenguid ja seminare. Rhoda on Eesti Unemeditsiini Seltsi liige.

Vastuvõtud toimuvad eesti ja inglise keeles

Vaata veel teenuseid

Vaimse tervise juhtimine

Psühhosotsiaalsete riskide mõõtmine, teenused ettevõttele ja töötajale

Vaktsineerimine

Gripp, hepatiit, puuk

Koroonaviiruse
(Covid-19) testimine

Antigeeni kiirtest, PCR-test, antikehatest

Thank you! Your request has been successfully sent.

Click here to close the form