Vastuvõtu info HeBA Pärnu kliinikusse tulijale

Tere

Oled väga oodatud HeBA Pärnu kliinikusse vastuvõtule.

NB! Asume UUES ASUKOHAS Pärnu “Tervis” Ravispaa eriarstide tiivas (Seedri 6a) 2. korrusel kabinetis 215 (LINK KAARDILE)  – ootame Sind seal!

Kui saabud autoga, siis parkimine on lubatud märgitud alal (vt joonist) hotelli kliendiparklas. Tasuda saab parkimisautomaadis, mis asub eriarstide tiiva 1. korruse fuajees.
Palun alusta parkimist parkimiskellaga! (esimene pool tundi on parkimiskellaga tasuta, et jõuaksid minna makseterminalini)
NB! parkimise märkimata jätkmisel tehakse trahvi.

Siin on Sulle mõned nõuanded enne tervisekontrolli tulekut:

  • 2 tundi enne visiiti palume mitte süüa ega juua ( juua võib puhast vett )
  • Kui Sul on prillid, siis palun võta need kaasa.
  • Kontaktläätsed tuleb 2 tundi enne vastuvõttu ära võtta (kasuta sel ajal prille).
  • Kui tarvitad regulaarselt ravimeid (südame-, diabeedi vms ravimid), siis jätka kindlasti enne uuringutele tulekut oma plaanipäraste ravimite võtmist.

Kui Sul ei ole mingil põhjusel võimalik ettenähtud kuupäeval või kellaajal vastuvõtule tulla, palun anna meile sellest varakult ette teada, et oskaksime sellega arvestada. Viimasel hetkel tühistatud vastuvõtud pikendavad järjekordasid ning inimesed, kellel on vaja vastuvõtule jõuda, ei saa seda õigel ajal.  

Vähem kui 48 tundi enne visiiti tühistamise või visiidile ilmumata jätmise korral esitame Sinu tööandjale arve 60 EUR (visiidi ettevalmistamise tasu).

Visiidi tühistamise tasu ei rakendata juhul, kui tühistamise aluseks on arsti tõendatud haigestumine.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust tervis@heba.ee

Tänan! Sinu soov on edukalt edastatud.

Klõpsake siia et vorm sulgeda