HeBA.One INIMESELE

Uneprobleemid

Kui tulemus loeb...

Mida pakume?

Siit sa leiad lahendused uneprobleemile ja ka selgitused, mis see uneprobleem üldse on. Muuhulgas saad mõõta, kas sul on uneprobleem

JÄLLE üks ilus mõte, millega julgustada

Lihtsalt mingi loendi näide

Pöördu vaimse tervise õe vastuvõtule
Pöördu unenõustaja vastuvõtule

Kas siia on midagi üldse vaja?

Vaimse tervise õe vastuvõtt

HIND 45 eurot

(kestus 45 minutit)

Mis lahendusi pakub?

Vaimse tervise probleemid on sageli varjatud ning annavad meile märku kehaliste kaebusena. Vaimse tervise õe vastuvõtule on soovitav pöörduda juba siis, kui negatiivsed või häirunud tunded ja käitumine hakkavad segama igapäevaeluga toimetulekut.

Vaimse tervise õde viib vastuvõtul läbi esmase vaimse tervise hindamise ja terviseriskide analüüsi. Aitab välja selgitada edasisuunamise vajaduse ning teeb tihedalt koostööd pere- või töötervishoiuarsti, psühhiaatri ja psühholoogiga. Nõustab kliente ja nende lähedasi vaimse tervise küsimustes ja tervisekäitumise osas. Õpetab stressiga toimetulekuks, ärevuse ja pingete leevendamiseks erinevaid hingamisharjutusi ja lõdvestustehnikad. Nõustab klienti uneprobleemide korral. Motiveerib ja toetab klienti raviteekonnal.

Vaimse tervise õe vastuvõtule on oodatud kõik täiskasvanud inimesed, kes tunnevad, et vajavad lähtuvalt oma terviseseisundist abi ja tuge.

Rhoda Vaiksaar, RN MA

Rhoda on lõpetanud 2012. aastal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õenduse erialal ning 2020. aastal omandanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis Terviseteaduse magistrikraadi vaimse tervise õe spetsialiseerumisega. Samuti on ta läbinud kognitiiv-käitumisteraapia algkoolituse. Rhoda on töötanud 8 aastat unekeskuses uneõena ja õendusjuhina. Aastate jooksul on täiendanud ennast mitmetel unemeditsiini täiendkoolitustel ja seminaridel Eestis ja välismaal; viinud läbi uneteemalisi loenguid ja seminare. Rhoda on Eesti Unemeditsiini Seltsi liige.

Vastuvõtud toimuvad eesti ja inglise keeles

plan of action

know your rights

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, cons ectetur adipiscing elit Lorem ipsum dolor sit altmet, conse ctetur adipiscing elit aloma lomiur off silder tolos. Lorem ipsum dolor sitlor amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consetur adipisg elit aloma alor tolos.

Kas siia on midagi üldse vaja?

Unenõustaja

HIND 45 eurot

(kestus 45 minutit)

Mis lahendusi pakub?

Vaja kirjutada …

 

Unenõustamise Firma OÜ

Jutt firma kohta

we are part of the family. all the way through.

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

you are not alone

our professional services Include:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Issues that may arise in family law

Tänan! Sinu soov on edukalt edastatud.

Klõpsake siia et vorm sulgeda