Eripakkumised Sinu tervise heaks

Kevad on käes ja Sinu tervis on meile endiselt väga tähtis.

Oleme välja valinud mõned teenused, mis on hetkel ajakohased ning mida meie töötervishoiu partnerite töötajad saavad soodsamalt.
Ikka selleks, et aidata igaühel hoolida oma tervisest ja ennetada terviseriske.

Tellimisel kasuta koodi “KEVADHEBAS” – siis saad teenuse 10-15% soodsamalt.

Ole terve!

Enne kui päike nahka paitama lubada, on mõistlik üle kontrollida sünnimärgid. Uuring aitab kiiresti ja lihtsalt saada hinnangu kahtlasele või muret tekitavale sünnimärgile. Sünnimärgi muutused võivad olla esmaseks viiteks nahavähi tekkimisele. Ultraviolettkiirgus on nahavähi olulisim riskifaktor – kevad on hea aeg kontrollida ega mõni sünnimärk juba ohtu ei kujuta.

Kasutame HeBA kliinikus unikaalset Dermtesti digitaalset teenust, mille suur eelis on see, et Sa ei pea pikalt nahaarsti järjekorras ootama, et oma murele esmast tagasisidet saada.

36 EUR  – 1 sünnimärk | 54 EUR – 2 sünnimärki | 72 EUR – 3 sünnimärki

(tavahind 40 eur / 60 eur / 80 eur)

Kõhuõõne ultraheli on meditsiiniline kuva- ehk piltuuring, mis kasutab helilaineid, et näha kõhu piirkonna organite kuju, suurust ja struktuuri ning hinnata veresoontes verevoolu ja vedeliku olemasolu ja kogust.

Tegemist on kõhuaordi aneurüsmi eelistatud sõeluuringuga meestele, aga seda sobib kasutada paljude erinevate terviseseisundite diagnoosimiseks või välistamiseks.

Uuringuga on võimalik saada palju informatsiooni ning see on tervisele ohutu.

59 EUR

(tavahind 69 eur)

Vaata veel HeBA teenuseid

Personaalsed
tervisekontrollid

Koroonaviiruse
(Covid-19) testimine

Antigeeni kiirtest, PCR-test, antikehatest

Tänan! Sinu soov on edukalt edastatud.

Klõpsake siia et vorm sulgeda